Tecavüz faili Musa Orhan bir kez daha dava açtı: “Aç köpek”

Batman'da intihar eden İpek Er'in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, Farah Zeynep Abdullah'a bir kez daha 'hakaret' davası açtı.

Batman’da intihar eden İpek Er’in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, Farah Zeynep Abdullah’a bir kez daha ‘hakaret’ davası açtı. Abdullah “Musa Orhan şimdi de bana tazminat davası açmış. Aç köpek” ifadelerini kullandı.

Kısa Dalga’nın haberine göre Batman’da intihar eden İpek Er’in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, Farah Zeynep Abdullah’a bir kez daha ‘hakaret’ davası açtı.

Sosyal medya hesabından durumu duyuran Farah Zeynep Abdullah, “Şerefsiz ve göründüğü kadarıyla bir geçim yöntemi olarak adalet sistemini kullanan, daha doğrusu buna izin verilen Musa Orhan şimdi de bana tazminat davası açmış. Aç köpek” ifadelerini kullandı.

Oyuncu bir sonraki paylaşımında ise şunları söyledi:

“Korkmuyorum, korkmuyoruz yeter vallahi yeter. Adalet yerini bulsa kimse çıldırıp şerefsiz merefsiz yazmayacak, nasılsa cezasını çekecek deriz. Ama serbest serbest geziyorlar bir de dava açıyorlar, üstüne bir kez de tazminat davası açıyorlar.”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz